Styrelsen för RFSL Halland

0011

Ordförande 

Jonnié Jonsson

         

Jonnie@halland.rfsl.se

Female

Vice Ordförande

Pernilla Fröman

E-Post kommer 

jjjj

Kassör / Pressansvarig 

Mattias Uhrberg

mattias@halland.rfsl.se

Tel.  0735-271925

Male

Sekreterare

Edy Magnusson

Edy@halland.rfsl.se

johan

Ledamot

Johan Fischer-Jensen

johan@halland.rfsl.se

55943923_670342296721723_8529161453301661696_n

Ersättare

Josefine Ivarsson

Josefine@halland.rfsl.se

Female

Ersättare

Linda Paulsen

 

 Valberedning: Måns Hultgren & Willy Schütt 

  Valberedning@halland.rfsl.se

TRANSLATE

076 – 394 80 24

(Telefontid Onsdagar OJÄMNA VECKOR 17:45-20:00)

För att komma i Kontakt med RFSL Halland snabbast  Maila till

Halland@rfsl.se 

Vill du så ringer vi upp så fort vi har tid.

 

Postadress: (EJ BESÖKSADRESS)

RFSL Halland - Von Möllersgatan 9 - 302 33 Halmstad

Orgnr: 849201-8299

Besöksadress: SEMINARIEGATAN 7 / HALMSTAD