Styrelsen för RFSL Halland

0011

Ordförande

Jonnié Jonsson

Jonnie@halland.rfsl.se

Mob. 0760-488400

Kassör-bild

Kassör / Pressansvarig

Mattias Uhrberg

mattias@halland.rfsl.se

Female

Ledamot

Louise Henriksson

Louise@halland.rfsl.se

Female

Sekreterare:

Sandra Erlandsson

Sandra@halland.rfsl.se

Male

Ledamot

Uffe Newin

Uffe@halland.rfsl.se

linda02

Ersättare

Linda Morgansdotter

Linda@halland.rfsl.se

Maria-frontbild

Ersättare

Maria Ropponen

Maria@halland.rfsl.se

Female

Ersättare

Margareta Lizon

Margareta@halland.rfsl.se

 

 Valberedning: Jessica Persson & Elin Persson

Valberedning@halland.rfsl.se

 

Kontakt

Om du har några frågor eller bara vill komma i kontakt med RFSL Halland så kan du skicka ett mail från formuläret nedan.

Eller maila Halland@rfsl.se